Marki Jest 5 marek

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Gree

  Producent klimatyzatorów GREE może pochwalić się dwudziestopięcioletnim doświadczeniem. Zakres działania firmy obejmuje sześć kontynentów a jej oddziały są rozlokowane w dziesiątkach krajów, przy czym ilość użytkowników indywidualnych, jak i zbiorowych przekroczyła już 170 milionów.

 • LG Electronics

  Przedsiębiorstwo LG mające korzenie w Korei Południowej pionierskie klimatyzatory wypuściło na rynek już w latach sześćdziesiątych. Od tamtego czasu wprowadzono znaczne ilości udoskonaleń w ramach konstrukcji, jak i sposobów funkcjonowania.

 • Mitsubishi Electric

  Mający korzenie w Japonii koncern Mitsubishi jest obecny w społecznej świadomości głównie jako producent elektroniki, samochodów, pojazdów jednośladowych czy akcesoriów samochodowych. Warto jednak mieć na względzie, iż marka Mitsubishi Electric to oprócz tego jeden z głównych graczy na globalnym rynku rozpoznawalnych dystrybutorów systemów klimatyzacyjnych - tak w jednostkowych warunkach, jak i wówczas, kiedy kontrahentem pozostają przedsiębiorstwa.

 • Toshiba

  Klimatyzatory nie wywołują już skojarzeń z luksusowymi sprzętami. Jest to między innymi wynik działań koncernu Toshiba, będącego częścią ogólnoświatowego rynku od roku 1939. W pierwszych latach sytuacja marki wyglądała dość burzliwie. Stopniowo mający japońskie pochodzenie koncern został jednym z przodujących konkurentów w branży najnowszych technologii.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów