Ostatnio przeglądane

Mitsubishi Seria M KOMPAKT MSZ-SF50VE

MSZ-SF50VE

Nowe

Komfort przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach jest efektem wydajności urządzenia, jego cichej pracy oraz jakości wypływającego powietrza. Tak działają klimatyzatory Mitsubishi z serii M. Urządzenia te zapewniają idealne warunki przy stosunkowo niskim zużyciu energetycznym. 

Więcej szczegółów

Dostępność potwierdzamy telefonicznie lub przez email.

Prosimy o przemyślane zakupy.

Zapytaj o cenę dla siebie

Nasza cena:

6 027,43 zł

Dodaj do listy życzeń

Specyfikacja

Wydajność (kW) chłodzenie/grzanie 5,0 / 5,8
SEER / SCOP [W] 7,2 / 4,4
Pobór mocy chłodzenie/grzanie [W] 1660 / 1700
Klasa energetyczna chłodzenie/grzanie A++ / A+
Zasilanie energetyczne 1f, 220-240 V, 50Hz
Wymiary jedn. wew. [dł x wys x gł] 299*798*195
Wymiary jedn. zew. [dł x wys x gł] 880*840*330
Waga jedn. wew/zew [kg] 10 / 55
Jednostka wewnętrzna 1 szt
Jednostka zewnętrzna 1 szt
Pilot zdalnego sterowania 1 szt
Gwarancja 3 lata

Opis produktu

Klasa energetyczna A osiągnięta dla wszystkich modeli, w całym zakresie wydajności

Wszystkie jednostki serii, od modeli 25 o niskiej wydajności do 71 o wysokiej wydajności, przekroczyły „Klasę A” według klasyfikacji energooszczędności. Stosowane w domach, np. w sypialniach lub salonach, niewielkich obiektach komercyjnych jak biura, nasze klimatyzatory przyczyniają się do obniżenia zużycia energii.

Szeroki typoszereg

Dostępnych jest osiem różnych jednostek wewnętrznych (modele 15-71) oraz dwadzieścia jeden jednostek zewnętrznych (modele MUZ i MXZ), dla zaspokojenia zróżnicowanego zapotrzebowania na klimatyzację.

Tryb I save (temperatura dyżurna)

Uproszczona funkcja programowania umożliwiająca przywrócenie preferowanej (ustawionej wcześniej) temperatury, po naciśnięciu jednego przycisku na pilocie. Wciśnij ten sam przycisk ponownie i natychmiast powrócisz do poprzedniej nastawy temperatury. Opuszczając pomieszczenie, idąc spać lub w innych sytuacjach, przycisk ten pozwala korzystać z mądrej, dostosowanej do potrzeb klimatyzacji. Wygodna funkcja wpływająca na komfortowe i oszczędne warunki pracy.

Eleganckie i kompaktowe

Atrakcyjny wygląd i wysoka jakość wykończenia to cechy nowych, eleganckich modeli jednostek wewnętrznych. Prosty i ergonomiczny, prostokątny kształt oraz czysta biel obudowy wyróżniają tę konstrukcję, doskonale komponującą się z niemal każdym wystrojem wnętrz.

Oszczędny tryb czuwania

Urządzenia klimatyzacyjne zużywają energię elektryczną nawet w czasie, gdy nie pracują (w tzw. trybie czuwania). Mitsubishi Electric oprócz obni- żenia ilości zużywanej energii podczas pracy jednostki, nie zapomniało o obniżeniu energii zużywanej podczas trybu czuwania.

Filtr nano-platynowy

Filtr ten zawiera cząsteczki platynowo-ceramiczne w skali nano, generujące trwały efekt usuwania bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Zwiększony rozmiar powierzchni trójwymiarowej to większa powierzchnia filtracji. Te cechy wyróżniają filtr nano-platynowy, pod względem lepszej efektywności gromadzenia kurzu niż w przypadku filtrów konwencjonalnych. Pierwszorzędna skuteczność oczyszczania powietrza zwiększa komfort w pomieszczeniu o kolejny poziom.

Jednostki zewnętrzne dla zimnych regionów

Jednostki zewnętrzne typu Split oprócz modeli standardowych dostępne są również w wersji dla zimnych regionów wyposażonych w inteligentny system sterowanie, zapobiegający zamarzaniu tacy ociekowej agregatu.

Funkcja wbudowanego programatora tygodniowego

W prosty sposób, ustaw żądane temperatury i czas uruchomienia/zatrzymania pracy, dostosowując działanie klimatyzatora do stylu życia. Korzystanie z programatora pozwala ograniczyć zużycie energii, ponieważ klimatyzator będzie sam, automatycznie wyłączał się i regulował nastawę temperatury.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Mitsubishi Seria M KOMPAKT MSZ-SF50VE

Mitsubishi Seria M KOMPAKT MSZ-SF50VE

Komfort przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach jest efektem wydajności urządzenia, jego cichej pracy oraz jakości wypływającego powietrza. Tak działają klimatyzatory Mitsubishi z serii M. Urządzenia te zapewniają idealne warunki przy stosunkowo niskim zużyciu energetycznym. 

Napisz opinię

Pobierz