Ostatnio przeglądane

Mitsubishi Klimatyzator kasetonowy MR. SLIM PCA-RP35KAQ

PCA-RP35KAQ

Nowe

Klimatyzator kasetonowy Mitsubishi MR. SLIM to urządzenie stworzone do użytku w pomieszczeniach o zróżnicowanym zapotrzebowaniu na klimatyzację. Możliwe jest zamontowanie tej jednostki zarówno pod sufitem, jaki i przy podłodze. Wykorzystanie nowoczesnych technologii chłodzenia, umożliwiło uzyskanie wyjątkowych osiągów energooszczędności. 

Więcej szczegółów

Dostępność potwierdzamy telefonicznie lub przez email.

Prosimy o przemyślane zakupy.

Zapytaj o cenę dla siebie

Nasza cena:

10 577,39 zł

Dodaj do listy życzeń

Specyfikacja

Wydajność (kW) chłodzenie/grzanie 3,6 / 4,1
SEER / SCOP [W] 6,1 / 4,1
Pobór mocy chłodzenie/grzanie [W] 860 / 1020
Klasa energetyczna chłodzenie/grzanie A++ / A+
Zasilanie energetyczne 1f, 220-240 V, 50Hz
Wymiary jedn. wew. [dł x wys x gł] 230*960*680
Wymiary jedn. zew. [dł x wys x gł] 630*809*300
Waga jedn. wew/zew [kg] 24 / 43
Jednostka wewnętrzna 1 szt
Jednostka zewnętrzna 1 szt
Pilot zdalnego sterowania 1 szt
Gwarancja 3 lata

Opis produktu

Elegancka konstrukcja jednostki wewnętrznej

Wszystkie modele jednostek wewnętrznych posiadają wąską konstrukcję ze stylowo poprowadzonymi liniami, zbliżoną w kształcie do kwadratu. W efekcie, jednostki lepiej komponują się z sufitem. Ponadto urządzenia posiadają pojedynczy wylot powietrza, który umożliwia zastosowanie automatycznej żaluzji jako osłony wylotu na czas, gdy jednostka nie pracuje.

Wysoka efektywność energetyczna

Wentylatory jednostek wewnętrznych wyposażone zostały w silniki prądu stałego, zwiększając tym samym efektywność energetyczną tej serii urządzeń inwerterowych. Dzięki temu rozwiązaniu, wszystkie modele w pełnym zakresie wydajności przyporządkowane są do klasy energetycznej A, co potwierdza znaczne ograniczenie kosztów zużycia energii.

Opcjonalna pompka skroplin dostępna dla wszystkich modeli

Wysokość podnoszenia została zwiększona z 400 do 600 mm, zwiększając elastyczność w wyborze miejsca montażu jednostki.

Doprowadzenie świeżego powietrza

Specjalny otwór w korpusie jednostki pozwala na podłą- czenie kanału doprowadzającego świeże powietrze z zewnątrz.

Tryb automatycznej regulacji siły nawiewu

Tryb automatycznej regulacji siły nawiewu jest dodatkową opcją oprócz standardowych 4 prędkości. Program automatycznie dostosowuje siłę nawiewu do warunków jakie panują w pomieszczeniu. W momencie uruchomienia pracy w trybie chłodzenia/grzania, siła nawiewu jest wysoka w celu szybkiego nagrzania/schłodzenia pomieszczenia. Kiedy temperatura w pomieszczeniu osiągnie żądaną wartość, siła nawiewu automatycznie słabnie w celu utrzymania stabilnej pracy w trybie chłodzenia/grzania.

Ustawienie wydatku powietrza dla wysokiego / niskiego posadowienia jednostki

Jednostki wyposażone są w funkcję umożliwiającą przełączanie ustawienia wydatku powietrza w zależności od wysokości pomieszczenia, w którym są zainstalowane. Możliwość dostosowania optymalnej wydajności nawiewu pozwala zahamować odczuwalne w pomieszczeniu przeciągi.

Funkcja pracy rotacyjnej, Back-Up i kaskady

W wielu przypadkach jednoczesna praca kilku jednostek nie jest wymagana, dlatego funkcja pracy rotacyjnej pozwala na naprzemienne załą- czanie poszczególnych jednostek za pomocą przełącznika. Czas pracy jest równomiernie rozkładany na poszczególne jednostki. Dla danej funkcji nie są wymagane żadne akcesoria, jedynie podłączenie jednostek pod sterownik PAR-31MAA. Rotacja: Jednostki pracują naprzemiennie w określonych odstępach czasowych od 1 do 28 dni. W ten sposób można tworzyć różne systemy pracy klimatyzacji dla obiektu. Awaria: W przypadku awarii jednej z jednostek druga załączy się automatycznie.

Wysokowydajna sprężarka typu scroll z silnikiem prądu stałego (dla PUHZ-ZRP)

Wysokowydajna sprężarka typu scroll wyposażona jest w „mechanizm odkształ- cania ramy”, umożliwiający osiowy ruch ramy podtrzymującej ruchomą spiralę sprężarki. System ten znacznie minimalizuje nieszczelności oraz straty w wyniku tarcia elementów i jednocześnie zapewnia wysoką sprawność sprężarki w całym zakresie prędkości obrotowej.

Automatyczna zmiana trybu pracy

Klimatyzator automatycznie przełącza tryb pracy między chłodzeniem i grzaniem w celu utrzymania żądanej temperatury.

MULTI (Jednoczesna praca wielu jednostek)

Do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych (w zależności od kombinacji urządzeń, możliwe jest pod- łączenie maksymalnie 4 jednostek; jakkolwiek wszystkie jednostki wewnętrzne muszą pracować z tymi samymi ustawieniami).

Sprężarka rotacyjna z silnikiem reluktancyjnym prądu stałego (dla PUHZ-P)

Silnik reluktancyjny prądu stałego posiada wirnik wyposażony w silne magnesy neodymowe. Moment magnetyczny wytwarzany przez magnesy neodymowe oraz moment reluktancyjny, wpływają na zwiększenie wydajności pracy.

Automatyczny restart

Funkcja szczególnie użyteczna w czasie przerwy w dostawie prądu. Po przywróceniu zasilania, jednostka automatycznie powróci do pracy.

Filtr o wydłużonej żywotności w standardzie

Stanowiący standardowe wyposażenie, filtr o wydłużonej żywotności gwarantuje do 2500 godzin pracy (warunki biurowe) bez regeneracji.

Długa instalacja

Długie instalacje chłodnicze pozwalają na optymalne rozplanowanie rozmieszczenia jednostek i ułatwiają ich montaż.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Mitsubishi Klimatyzator kasetonowy MR. SLIM PCA-RP35KAQ

Mitsubishi Klimatyzator kasetonowy MR. SLIM PCA-RP35KAQ

Klimatyzator kasetonowy Mitsubishi MR. SLIM to urządzenie stworzone do użytku w pomieszczeniach o zróżnicowanym zapotrzebowaniu na klimatyzację. Możliwe jest zamontowanie tej jednostki zarówno pod sufitem, jaki i przy podłodze. Wykorzystanie nowoczesnych technologii chłodzenia, umożliwiło uzyskanie wyjątkowych osiągów energooszczędności. 

Napisz opinię

Pobierz