Ostatnio przeglądane

Gree Klimatyzator kanałowy GFH12K3FI

GFH12K3FI

Nowe

Odpowiedni wymiar oraz możliwość bezpiecznego, stabilnego montażu sprawia, że klimatyzatory kanałowe GREE nadają się idealnie do przestrzeni międzystropowej. Ten rodzaj klimatyzatorów sprawdza się także znakomicie w dużych pomieszczeniach, np. w hotelach, sklepach, salach wykładowych lub restauracyjnych. 

Więcej szczegółów

Dostępność potwierdzamy telefonicznie lub przez email.

Prosimy o przemyślane zakupy.

Zapytaj o cenę dla siebie

Nasza cena:

4 329,60 zł

Dodaj do listy życzeń

Specyfikacja

Wydajność (kW) chłodzenie/grzanie 3,5 / 3,8
SEER / SCOP [W] 3,8 / 5,1
Pobór mocy chłodzenie/grzanie [W] 1220 / 1100
Klasa energetyczna chłodzenie/grzanie A / A
Zasilanie energetyczne 1f, 220-240 V, 50Hz
Wymiary jedn. wew. [dł x wys x gł] 998x721x266
Wymiary jedn. zew. [dł x wys x gł] 848x320x540
Waga jedn. wew/zew [kg] 33 / 34
Jednostka wewnętrzna 1 szt
Jednostka zewnętrzna 1 szt
Gwarancja 3 lata

Opis produktu

Klimatyzatory kanałowe GREE przeznaczone są do montażu w przestrzeni międzystropowej. Są idealnym rozwiązaniem dla dużych przestrzeni hotelowych, restauracji, sal wykładowych. Zaletą tego systemu jest możliwość rozprowadzenia powietrza kanałami i zaprojektowania nawiewów w dowolnym miejscu sufitu podwieszanego. Klimatyzatory te doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie wymagany jest niski poziom hałasu.

Klimatyzatory U-Match INVERTER

Seria klimatyzatorów komercyjnych U-Match INVERTER to jeden z głównych punktów naszej oferty. Są to urządzenia przeznaczone do każdego rodzaju rozwiązań komercyjnych: biur, hoteli, sklepów, a także restauracji. Żeby spełnić wymagania naszych klientów zdecydowaliśmy się stworzyć produkt, który będzie łatwy w obsłudze, umożliwi elastyczność doboru urządzeń, a zarazem będzie charakteryzował się maksymalną sprawnością i efektywnością pracy.

Rezultatem naszych prac jest właśnie seria U-Match INVERTER. Sukces serii produktów U-Match nie byłby możliwy bez zastosowania nowoczesnej technologii super inventer, która umożliwia wykorzystanie, w zależności od zapotrzebowania, różnych typów jednostek wewnętrznych. To rozwiązanie jest szczególnie ważne dla najbardziej wymagających klientów, którzy w zależności od zapotrzebowania i osobistych upodobań mogą wpływać na stylistykę i dekorację wnętrz.

Elastyczność jednostek wewnętrznych jest możliwa dzięki wykorzystaniu długich instalacji chłodniczych i dużych wysokości między jednostką wewnętrzną i zewnętrzną układu. To także możliwość zastosowania klimatyzacji w miejscach o wysokich wymaganiach architektonicznych.

W serii U-Match jednostki wewnętrzne występują jako przypodłogowosufitowe, kasetonowe i kanałowe. Każda z nich pracuje przy użyciu ekologicznego czynnika chłodniczego R410A, jest zgodna z restrykcyjnymi wymaganiami unijnej dyrektywy ErP dotyczącej ochrony środowiska, a także jest produkowana w zgodzie ze światowymi normami ISO 9001:2000 oraz ISO 14001.


Precyzja i komfort


Projektanci GREE zdecydowali się wprowadzić w naszych klimatyzatorach nowatorską konstrukcję czujnika temperatury, która umożliwia precyzyjne monitorowanie temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Ta technologia, w połączeniu z zastosowaniem sprężarki inverterowej umożliwia też chłodzenie pomieszczeń przy bardzo niskich temperaturach otoczenia sięgających nawet -15 stopni Celsjusza.

Wszystko po to, by sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów!

CECHY:

  • Technologia inverterowa G10
  • Funkcja Auto Restart
  • Funkcja samooczyszczania
  • Inteligentne odszranianie
  • Cicha praca
  • Szeroki kąt nawiewu

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Gree Klimatyzator kanałowy GFH12K3FI

Gree Klimatyzator kanałowy GFH12K3FI

Odpowiedni wymiar oraz możliwość bezpiecznego, stabilnego montażu sprawia, że klimatyzatory kanałowe GREE nadają się idealnie do przestrzeni międzystropowej. Ten rodzaj klimatyzatorów sprawdza się także znakomicie w dużych pomieszczeniach, np. w hotelach, sklepach, salach wykładowych lub restauracyjnych. 

Napisz opinię

Produkty powiązane

Pobierz