Ostatnio przeglądane

Gree Klimatyzator kanałowy GFH09K3FI

GFH09K3FI

Nowe

Klimatyzatory kanałowe Gree stworzone zostały szczególnie do montażu w przestrzeni międzystropowej. Sprzyjają temu jego niewielkie rozmiary, a także łatwość instalacji. Te urządzenia nadają się idealnie do chłodzenia dużych pomieszczeń, takich jak sale hotelowe, restauracyjne, konferencyjne. 

Więcej szczegółów

Dostępność potwierdzamy telefonicznie lub przez email.

Prosimy o przemyślane zakupy.

Zapytaj o cenę dla siebie

Nasza cena:

4 132,80 zł

Dodaj do listy życzeń

Specyfikacja

Wydajność (kW) chłodzenie/grzanie 2,6 / 2,7
SEER / SCOP [W] 3,8 / 5,1
Pobór mocy chłodzenie/grzanie [W] 880 / 840
Klasa energetyczna chłodzenie/grzanie A / A
Zasilanie energetyczne 1f, 220-240 V, 50Hz
Wymiary jedn. wew. [dł x wys x gł] 883x665x250
Wymiary jedn. zew. [dł x wys x gł] 848x320x540
Waga jedn. wew/zew [kg] 27 / 34
Jednostka wewnętrzna 1 szt
Jednostka zewnętrzna 1 szt
Gwarancja 3 lata

Opis produktu

Klimatyzatory kanałowe GREE przeznaczone są do montażu w przestrzeni międzystropowej. Są idealnym rozwiązaniem dla dużych przestrzeni hotelowych, restauracji, sal wykładowych. Zaletą tego systemu jest możliwość rozprowadzenia powietrza kanałami i zaprojektowania nawiewów w dowolnym miejscu sufitu podwieszanego. Klimatyzatory te doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie wymagany jest niski poziom hałasu.

Klimatyzatory U-Match INVERTER

Seria klimatyzatorów komercyjnych U-Match INVERTER to jeden z głównych punktów naszej oferty. Są to urządzenia przeznaczone do każdego rodzaju rozwiązań komercyjnych: biur, hoteli, sklepów, a także restauracji. Żeby spełnić wymagania naszych klientów zdecydowaliśmy się stworzyć produkt, który będzie łatwy w obsłudze, umożliwi elastyczność doboru urządzeń, a zarazem będzie charakteryzował się maksymalną sprawnością i efektywnością pracy.

Rezultatem naszych prac jest właśnie seria U-Match INVERTER. Sukces serii produktów U-Match nie byłby możliwy bez zastosowania nowoczesnej technologii super inventer, która umożliwia wykorzystanie, w zależności od zapotrzebowania, różnych typów jednostek wewnętrznych. To rozwiązanie jest szczególnie ważne dla najbardziej wymagających klientów, którzy w zależności od zapotrzebowania i osobistych upodobań mogą wpływać na stylistykę i dekorację wnętrz.

Elastyczność jednostek wewnętrznych jest możliwa dzięki wykorzystaniu długich instalacji chłodniczych i dużych wysokości między jednostką wewnętrzną i zewnętrzną układu. To także możliwość zastosowania klimatyzacji w miejscach o wysokich wymaganiach architektonicznych.

W serii U-Match jednostki wewnętrzne występują jako przypodłogowosufitowe, kasetonowe i kanałowe. Każda z nich pracuje przy użyciu ekologicznego czynnika chłodniczego R410A, jest zgodna z restrykcyjnymi wymaganiami unijnej dyrektywy ErP dotyczącej ochrony środowiska, a także jest produkowana w zgodzie ze światowymi normami ISO 9001:2000 oraz ISO 14001.


Precyzja i komfort


Projektanci GREE zdecydowali się wprowadzić w naszych klimatyzatorach nowatorską konstrukcję czujnika temperatury, która umożliwia precyzyjne monitorowanie temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Ta technologia, w połączeniu z zastosowaniem sprężarki inverterowej umożliwia też chłodzenie pomieszczeń przy bardzo niskich temperaturach otoczenia sięgających nawet -15 stopni Celsjusza.

Wszystko po to, by sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów!

CECHY:

  • Technologia inverterowa G10
  • Funkcja Auto Restart
  • Funkcja samooczyszczania
  • Inteligentne odszranianie
  • Cicha praca
  • Szeroki kąt nawiewu

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Gree Klimatyzator kanałowy GFH09K3FI

Gree Klimatyzator kanałowy GFH09K3FI

Klimatyzatory kanałowe Gree stworzone zostały szczególnie do montażu w przestrzeni międzystropowej. Sprzyjają temu jego niewielkie rozmiary, a także łatwość instalacji. Te urządzenia nadają się idealnie do chłodzenia dużych pomieszczeń, takich jak sale hotelowe, restauracyjne, konferencyjne. 

Napisz opinię

Produkty powiązane

Pobierz