Lista produktów producenta: Mitsubishi Electric

Mający korzenie w Japonii koncern Mitsubishi jest obecny w społecznej świadomości głównie jako producent elektroniki, samochodów, pojazdów jednośladowych czy akcesoriów samochodowych. Warto jednak mieć na względzie, iż marka Mitsubishi Electric to oprócz tego jeden z głównych graczy na globalnym rynku rozpoznawalnych dystrybutorów systemów klimatyzacyjnych - tak w jednostkowych warunkach, jak i wówczas, kiedy kontrahentem pozostają przedsiębiorstwa.

O sukcesie firmy w wymiarze ogólnoświatowym zadecydowało sięgające lat dwudziestych ubiegłego wieku doświadczenie, jak również strefa klimatyczna, z której Mitsubishi się wywodzi. Jakim sposobem? Ze względu na specyfikę uwarunkowań pogodowych w Japonii konieczne było wykształcenie odpowiednich mechanizmów, by jej mieszkańcy mogli bez przeszkód realizować swoje codzienne obowiązki w zakładach pracy etc.


Klimatyzatory Mitsubishi są gotowe nawet na należące do ekstremalnych warunki związane z pogodą. Skutkiem tego ich konstrukcja odpowiada wysokim wymaganiom klientów na obszarze Europy oraz innych części świata, a sama marka jest rekomendowana przez najlepszych dystrybutorów również w Polsce.


Doceniana pozostaje niezawodność, wydajność urządzeń, ale i walory natury estetycznej. Na ten moment renomą wśród klientów cieszą się m.in. klimatyzatory do domu z serii M. Oferta uwzględnia nie tylko klimatyzatory typu split, lecz również systemy multi split – co stanowi praktyczne rozwiązanie, szczególnie w przypadku ograniczonej przestrzeni dla jednostek zewnętrznych.


Zestawy ścienne charakteryzuje elegancja obudowy. Równocześnie są to urządzenia reprezentujące niezwykle zaawansowany typ technologii. Jako modelowe rozwiązanie można wymienić czujnik "l-see sensor” , zmieniający użytkowanie systemu. Obsługa klimatyzatora pozostaje intuicyjna a jednocześnie energooszczędna dzięki wykorzystaniu wieloletnich doświadczeń.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów