Lista produktów producenta: Toshiba

Klimatyzatory nie wywołują już skojarzeń z luksusowymi sprzętami. Jest to między innymi wynik działań koncernu Toshiba, będącego częścią ogólnoświatowego rynku od roku 1939. W pierwszych latach sytuacja marki wyglądała dość burzliwie. Stopniowo mający japońskie pochodzenie koncern został jednym z przodujących konkurentów w branży najnowszych technologii.

Obecnie ogromne znaczenie dla image'u przedsiębiorstwa mają wyroby o rozwiniętym charakterze elektronicznym, w skład których wchodzą smartfony, karty SD, notebooki, tablety oraz klimatyzatory Toshiba. Marka trudni się techniką klimatyzacyjną od ponad 60 lat.


Zaowocowało to uzyskanie jednej z najlepszych jakości będącej wyróżnikiem w skali międzykontynentalnej. Polecamy zwrócić uwagę na: • Suzumi +, które stanowi kombinację optymalnie dobranych właściwości wydzielających moc cieplną z dbałością o wilgotność powietrza. W kolekcjach Toshiby na pochwałę zasługuje też design łączący w sobie funkcjonalność i minimalistyczną elegancję;

 • właściwym wyborem będzie również nowoczesny zestaw klimatyzujący Super Daisekai, wyposażony przesuwany panel i bonusowe opcje, jak np. turbo prędkość, tryb Eko, samoistny restart, tryb ustawiania mocy i inne. Produkt wykazuje zarazem najwyższe cechy energooszczędne, do jakich firma przyzwyczaiła swoich odbiorców na przestrzeni ostatnich lat;Podsumowując, klimatyzacja Toshiba daje szansę, aby poczuć się komfortowo we własnym biurze czy mieszkaniu każdego dnia i to bez potrzeby przeznaczania na to wysokich sum. Zwłaszcza, że katalog niewielkich klimatyzatorów optymalizujących poziom ciepła jest bardzo rozbudowany.

Więcej
na stronę
Pokazuje 25 - 41 z 41 elementów
 • 7 380,00 zł

  Cechą charakterystyczną tej jednostki jest niezwykle cicha praca, a także doskonałe parametry zużywalności energii. Toshiba Suzumi Plus 2 przeznaczona jest dla osób, którym zależy na maksymalnie czystym powietrzu w pomieszczeniu. Najnowocześniejsza technologia, ukryta pod nazwą funkcji „Quiet”, zapewnia wysoki poziom oczyszczenia wypuszczanego powietrza. 

  7 380,00 zł
 • 7 564,50 zł

  Klimatyzator stworzony z myślą o zastosowaniu mieszkaniowym. Toshiba Daiseikai 8 jest ósmą generacją modelu Super Daiseikai, zaliczaną do klasy energetycznej A+++. Możliwie jest zastosowanie tego klimatyzatora w każdym pomieszczeniu, dzięki wyborowi jednej z dwóch linii produktu. Celem było stworzenie nowoczesnej stylistyki, która...

  7 564,50 zł
 • 7 656,75 zł

  Urządzenie chłodzące Toshiba DI4 to jednostka stworzona szczególnie do montażu panelowego. Zostało ono zaprojektowane z kasetą czterodrogową, tak, by idealnie dopasowało się do standardowego rozmiaru paneli sufitowych (600 x 600 mm). Konstrukcja tego klimatyzatora pozwala na łatwe i bezpieczne instalowanie urządzenia. 

  7 656,75 zł
 • 7 841,25 zł

  Ten model klimatyzatora Toshiba charakteryzuje się kompaktową budową, umożliwiającą jego instalację nawet w bardzo małej przestrzeni. Toshiba DI4 może zostać połączona z zewnętrznymi jednostkami Super Digital Inwerter, które charakteryzują się wysoką wydajnością, przy minimalnym zużyciu energetycznym.

  7 841,25 zł
 • 8 118,00 zł

  Urządzenie Toshiba DI 3/4 jest jednostką nadającą się idealnie do chłodzenia dużych pomieszczeń, takich jak biura, sale konferencyjne i restauracyjne. Wśród jego zalet wymienić należy możliwość automatycznego sterowania żaluzjami, a także bardzo cichą pracę, zapewniającą pełny komfort przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach.

  8 118,00 zł
 • 8 210,25 zł

  Urządzenie Toshiba SDI4, dzięki swojej kompaktowej budowie, może być instalowane również w małych przestrzeniach. Jednocześnie jest jednostką bardzo wydajną, zapewniającą wysoki komfort chłodzenia, przy minimalnym zużyciu energii. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii chłodzenia. 

  8 210,25 zł
 • 8 210,25 zł

  Klimatyzator Toshiba DI4 został zaprojektowany szczególnie w celu instalacji w przestrzeni międzypanelowej. Jego rozmiar dopasowany jest do standardowego rozmiaru paneli sufitowych (600 x 600 mm). Montaż w takim miejscu ułatwia również konserwację urządzenia. Klimatyzator posiada wydajną kasetę czterodrogową. 

  8 210,25 zł
 • 8 394,75 zł

  Klimatyzator Toshiba SDI4 to jednostka o rozszerzonych możliwościach użytkowania. Jej niewielki rozmiar zapewnia możliwość instalacji urządzenia również w małych, mniej widocznych przestrzeniach. Jednocześnie możliwość połączenia tego klimatyzatora z jednostkami zewnętrznymi Super Digital Inwerter, zwiększa jego użyteczność.

  8 394,75 zł
 • 8 579,25 zł

  Klimatyzator Toshiba BI-FLOW został zaprojektowany w celu instalacji w niewielkich przestrzeniach podokiennych, na lub przy podłodze. Urządzenie jest w stanie skutecznie chłodzić całe pomieszczenie, a dzięki unikalnej funkcji ogrzewania przypodłogowego, dostarcza ogrzanego powietrza w strefie przypodłogowej. 

  8 579,25 zł
 • 8 671,50 zł

  Klimatyzatory Toshiba z rodziny Daiseikai są urządzeniami o podwyższonym standardzie w zakresie wydajności i komfortu chłodzenia. Praktyczny w obsłudze pilot, umożliwia wygodne sterowanie funkcjami urządzenia. Pod przesuwanym panelem ukryte są dodatkowe opcje klimatyzatora. 

  8 671,50 zł
 • 8 856,00 zł

  Klimatyzator o kompaktowych rozmiarach, który może być zainstalowany także w niewielkich przestrzeniach. Jednostka Toshiba SDI4 może łączyć się z urządzeniami zewnętrznymi Super Digital Inwerter, które charakteryzują się wysoką sprawnością, przy niskim zużyciu energetycznym, nie przekraczającym 1,5 HP. 

  8 856,00 zł
 • 9 132,75 zł

  Klimatyzatory podsufitowe to najlepsze rozwiązanie dla dużych powierzchniowo pomieszczeń, takich jak sale konferencyjne, restauracyjne, czy wykładowe. Urządzenie jest wyposażone w automatyczne sterowanie żaluzjami oraz tacę skroplin, zapewniającą maksymalny poziom higieny. Toshiba SDI 4 charakteryzuje się cichą pracą.

  9 132,75 zł
 • 9 132,75 zł

  Urządzenie chłodzące, którego rozmiary celowo dostosowano do standardowych rozmiarów paneli sufitowych (600 x 600 mm). Dzięki temu klimatyzator Toshiba DI4 może być łatwo i bezpiecznie montowany w przestrzeni międzykasetonowej. Prostsza jest także jego konserwacja. 

  9 132,75 zł
 • 9 132,75 zł

  Najnowsza – ósma generacja z serii Toshiba Daiseikai to jednostka stanowiąca wyznacznik dla produktów przeznaczonych do chłodzenia mieszkaniowego. Cechami charakterystycznymi tej jednostki jest najwyższa klasa energetyczna (A+++) oraz nowoczesna stylistyka obudowy. Możliwy jest wybór spośród dwóch linii tego...

  9 132,75 zł
 • 9 501,75 zł

  Jednostka Toshiba SDI4, o czterostronnym wypływie powietrza, zapewnia komfort chłodzenia pomieszczeń w sposób stały i równomierny. Dzięki wymiarowi dopasowanemu do standardowej wielkości paneli sufitowych (600 x 600 mm) możliwa jest niezwykle łatwa instalacja oraz konserwacja urządzenia. 

  9 501,75 zł
 • 9 686,25 zł

  Kształt jednostki chłodzącej Toshiba SDI4 został zaprojektowany z myślą o jej montażu w przestrzeni międzykasetonowej. Jej wymiary są dopasowane do standardowych rozmiarów paneli sufitowych (600 x 600 mm). Kaseta jest czterodrogowa, co umożliwia bardziej efektywne chłodzenie pomieszczeń. Instalacja sufitowa ułatwia konserwację urządzenia. 

  9 686,25 zł
 • 10 147,50 zł

  Klimatyzator o rozmiarach dopasowanych do standardowych wymiarów paneli sufitowych (600 x 600 mm). Instalacja urządzenia Toshiba SDI4 jest dzięki temu wyjątkowo prosta, dużo łatwiej jest również dokonywać w nim później prac konserwatorskich. Jest wyposażony w czterostronny wypływ powietrza, który umożliwia szybsze i bardziej...

  10 147,50 zł
Pokazuje 25 - 41 z 41 elementów