Lista produktów producenta: Gree

Producent klimatyzatorów GREE może pochwalić się dwudziestopięcioletnim doświadczeniem. Zakres działania firmy obejmuje sześć kontynentów a jej oddziały są rozlokowane w dziesiątkach krajów, przy czym ilość użytkowników indywidualnych, jak i zbiorowych przekroczyła już 170 milionów.

Według aktualnych statystyk jedna trzecia wszystkich urządzeń klimatyzacyjnych nosi nazwę GREE. Na terenie Polski marka ta dostarcza towar w kilku największych aglomeracjach, a jej serwisy pojawiają się w coraz to nowych miastach.

Co przekonuje kupujących? Pierwszorzędna jakość, profesjonalna obsługa i poradnictwo w zestawieniu z niskimi cenami eskploatacji.

Zaawansowanie techniczne uczyniło możliwym zminimalizowanie hałasu oraz nadmiernego wydatku energetycznego. Na uznanie zasługuje design poszczególnych rodzajów klimatyzatorów. Do najczęściej docenianych wariantów należą zaprezentowane poniżej modele:  • Ekonomicznie opłacalny, a jednocześnie niezawodny klimatyzator Lomo Economic. To wariant niezwykle energooszczędny jak również wydajny. Lomo Economic można nabyć także w wariancie luksusowym, z dodatkowymi funkcjami. Wtedy jego cena również pozostaje bardzo konkurencyjna;

  • W grupie sprzętów "Premium" warto zwrócić uwagę na klimatyzator U-Crown Gree – wprowadzony stosunkowo niedawno egzemplarz. Posiada specjalną sprężarkę, co sprawia, że jest możliwe uruchomienie go w różnych, również niesprzyjających warunkach atmosferycznych. W porze zimowej gwarantuje komfort przy temperaturach minusowych nawet do -30 stopni, z kolei w okresie upałów jest niezawodny aż do plus 54 stopni.

  • Jednymi z najchętniej kupowanych urządzeń są warianty z grupy Change. Komponują w sobie dokładną kontrolę temperatury, niewielki wydatek energii i niski hałas. Przyciąga także przyjazna cena oraz estetyka projektu, jak i funkcje zaawansowane technologicznie.

Więcej
na stronę
Pokazuje 25 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 25 - 35 z 35 elementów