Klimatyzacja kanałowa Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
 • 4 132,80 zł

  Klimatyzatory kanałowe Gree stworzone zostały szczególnie do montażu w przestrzeni międzystropowej. Sprzyjają temu jego niewielkie rozmiary, a także łatwość instalacji. Te urządzenia nadają się idealnie do chłodzenia dużych pomieszczeń, takich jak sale hotelowe, restauracyjne, konferencyjne. 

  4 132,80 zł
 • 4 329,60 zł

  Odpowiedni wymiar oraz możliwość bezpiecznego, stabilnego montażu sprawia, że klimatyzatory kanałowe GREE nadają się idealnie do przestrzeni międzystropowej. Ten rodzaj klimatyzatorów sprawdza się także znakomicie w dużych pomieszczeniach, np. w hotelach, sklepach, salach wykładowych lub restauracyjnych. 

  4 329,60 zł
 • 5 028,24 zł

  Dyskretna zabudowa klimatyzatorów kanałowych pozwala na zachowanie eleganckiego wystroju wnętrz . System jest niezwykle prosty w projektowaniu i łatwy w instalacji, oferując przy tym znaczne oszczędności energii.

  5 028,24 zł
 • 5 166,00 zł

  Klimatyzatory kanałowe LG to urządzenia łączące w sobie znakomitą wydajność, energooszczędność oraz estetyczny wygląd. Dzięki możliwości łatwego projektowania oraz montażu elementów systemu, wykorzystywane są w wielu miejscach, wedle potrzeb. Ich dyskretna zabudowa dopasuje się do każdego wystroju wnętrza. 

  5 166,00 zł
 • 5 234,88 zł

  Niezwykle łatwy w montażu klimatyzator kanałowy LG, zapewni idealny komfort przebywania w chłodzonych pomieszczeniach. Dzięki swojej eleganckiej, ale dyskretnej zabudowie, pasuje do każdego wnętrza. System jest łatwy w projektowaniu i instalacji, co sprawia, że jest bardziej wydajny, przy czym energooszczędny.

  5 234,88 zł
 • 5 288,69 zł

  Ten typ klimatyzatora przeznaczony jest szczególnie do montażu pod obniżonym sufitem. Dzięki temu możliwe jest efektywne wykorzystanie miejsca w niewielkich pomieszczeniach. Jednostka Mitsubishi Seria M jest funkcjonalna i wydajna, a zamontowany w niej unikalny system umożliwia minimalne zużycie energii.

  5 288,69 zł
 • 5 608,80 zł

  W wymagającej przestrzeni międzystropowej, znakomicie sprawdzą się klimatyzatory kanałowe GREE. Dzięki swojemu łatwemu i pewnemu systemowi montażu, są idealnym wyborem jednostek chłodzących dla dużych powierzchni restauracyjnych i hotelowych oraz sal wykładowych. Ich możliwości chłodzenia wystarczają do zapewnienia komfortowej temperatury w...

  5 608,80 zł
 • 5 648,16 zł

  Model zaprojektowany z myślą o osobach ceniących sobie idealny wygląd pomieszczeń. Eleganckie wykończenie, zaspokoi potrzeby wymagających klientów. Klimatyzatory kanałowe LG oferują znakomitą wydajność, przy stosunkowo niskim zużyciu energii. To łatwy w zaprojektowaniu oraz instalacji system.

  5 648,16 zł
 • 5 923,68 zł

  Urządzenia chłodzące LG przeznaczone są do montażu głównie w dużych przestrzeniach, przeznaczonych na cele komercyjne. Idealnie sprawdzają się w salach konferencyjnych, czy restauracjach. Możliwość stworzenia układu urządzeń oraz łatwość instalacji, sprawia, że są one bardzo często wybieranym produktem. 

  5 923,68 zł
 • 6 027,43 zł

  Klimatyzator kanałowy Mitsubishi został zaprojektowany z myślą o małych przestrzeniach montażu. Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że może być zainstalowany we wnękach, czy pod obniżonym sufitem. Jego wydajność jest wystarczająca do ochładzania zarówno mniejszych, jak i większych przestrzeni, przy jednoczesnym oszczędnym zużyciu energii.

  6 027,43 zł
 • 6 061,44 zł

  Stylowy wygląd klimatyzatorów kanałowych LG sprawia, że idealnie pasują one do wystroju każdego wnętrza. Wydajność pracy oraz dodatkowe funkcje oczyszczania powietrza są szczególnymi atutami tych urządzeń. Klimatyzatory te są łatwe w instalacji oraz projektowaniu ich układów. 

  6 061,44 zł
 • 6 199,20 zł

  Klimatyzatory kanałowe LG stworzono z myślą o montażu w miejscach mniej dostępnych, co zapewnia zachowanie eleganckiego wyglądu w pomieszczeniach. Instalacja urządzenia jest niezwykle prosta, możliwe jest także samodzielne zaprojektowanie układu w systemie chłodzącym. Klimatyzatory LG charakteryzują się niskim zużyciem energii. 

  6 199,20 zł
 • 6 336,96 zł

  Jednostki chłodzące LG są urządzeniami przygotowanymi do szybkiego, prostego, ale trwałego montażu, również w miejscach mniej dostępnych. Dzięki temu klimatyzatory są mało widoczne w pomieszczeniach i nie zajmują cennej przestrzeni. Wykorzystując nowoczesne technologie chłodzenia zapewniają znakomite warunki przebywania w chłodzonych pomieszczeniach. 

  6 336,96 zł
 • 6 365,25 zł

  Zaletą tej jednostki chłodzącej jest jej kompaktowy rozmiar, dzięki któremu możliwe jest jej zainstalowanie w każdym pomieszczeniu, nie tracąc przy tym cennej przestrzeni. Klimatyzatory Toshiba DI4 można łączyć z zewnętrznymi jednostkami Super Digital Inwerter, charakteryzującymi się wysoką wydajnością i ograniczonym zapotrzebowaniem na energię.

  6 365,25 zł
 • 6 826,50 zł

  Urządzenie znakomicie nadające się do montażu w niewielkich przestrzeniach. Jego kompaktowa budowa, jak również znakomite parametry dają gwarancję komfortowego chłodzenia pomieszczeń. Wybór klimatyzatora Toshiba DI4 daje możliwość łączenia z jednostkami zewnętrznymi Super Digital Inwerter – niezwykle wydajnymi, niskoenergetycznymi...

  6 826,50 zł
 • 6 888,00 zł

  Jednostki wyprodukowane do montażu w trudniejszych, niewielkich przestrzeniach międzystropowych. Klimatyzatory kanałowe Gree zapewniają komfortową temperaturę w pomieszczeniach, przy stosunkowo niewielkim zużyciu energetycznym. Szczególnie dobrze sprawdzają się w dużych pomieszczeniach hotelowych, restauracyjnych, wykładowych, czy sklepowych. 

  6 888,00 zł
 • 7 504,91 zł

  Dzięki swojej bardzo dobrej wydajności, klimatyzator kanałowy Mitsubushi stworzony jest do użytku w różnej wielkości pomieszczeniach. Jest niewielkich rozmiarów, co sprawia, że z łatwością wpasowuje się pod obniżonym sufitem. Jest urządzeniem pracujących bardzo cicho, a więc idealnym zarówno w pracy, jak i podczas odpoczynku. 

  7 504,91 zł
 • 7 841,25 zł

  Ten model klimatyzatora Toshiba charakteryzuje się kompaktową budową, umożliwiającą jego instalację nawet w bardzo małej przestrzeni. Toshiba DI4 może zostać połączona z zewnętrznymi jednostkami Super Digital Inwerter, które charakteryzują się wysoką wydajnością, przy minimalnym zużyciu energetycznym.

  7 841,25 zł
 • 8 210,25 zł

  Urządzenie Toshiba SDI4, dzięki swojej kompaktowej budowie, może być instalowane również w małych przestrzeniach. Jednocześnie jest jednostką bardzo wydajną, zapewniającą wysoki komfort chłodzenia, przy minimalnym zużyciu energii. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii chłodzenia. 

  8 210,25 zł
 • 8 394,75 zł

  Klimatyzator Toshiba SDI4 to jednostka o rozszerzonych możliwościach użytkowania. Jej niewielki rozmiar zapewnia możliwość instalacji urządzenia również w małych, mniej widocznych przestrzeniach. Jednocześnie możliwość połączenia tego klimatyzatora z jednostkami zewnętrznymi Super Digital Inwerter, zwiększa jego użyteczność.

  8 394,75 zł
 • 8 856,00 zł

  Klimatyzator o kompaktowych rozmiarach, który może być zainstalowany także w niewielkich przestrzeniach. Jednostka Toshiba SDI4 może łączyć się z urządzeniami zewnętrznymi Super Digital Inwerter, które charakteryzują się wysoką sprawnością, przy niskim zużyciu energetycznym, nie przekraczającym 1,5 HP. 

  8 856,00 zł
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów